Pronájem autobusu na výlet i na sportovní akci

Cestovat ve větší skupině osob nemusí být problematické. Zatímco pět lidí se pohodlně vejde do jednoho auta, pokud vás je třeba 20 nebo 30, je výhodnější volbou autobus. Jestliže vlastníte cestovní kancelář či agenturu, nebo pořádáte jiné akce hromadného zaměření, možná začnete zvažovat pronájem autobusu, pokud tedy sami žádný dopravní prostředek nevlastníte. Spoléhat na linkovou dopravu je nevýhodné a v některých případech nemožné.

Pronájem autobusů po Čechách i do zahraničí

Jestliže uvažujete nad pronájmem autobusu, rozhodně oslovte společnost AM Gnol, která se na tuto oblast specializuje. Pronajmout si autobus totiž není jen tak. Musí ho řídit zkušený a spolehlivý řidič. Jestliže se jedná o autobus na delší cestu, tak by měl být vybaven bezpečnostními pásy, toaletou, televizí, klimatizací, možností občerstvení nebo internetovým připojením. Když se rozhodnete využít pronájem autobusů od AM Gnol, tak toto vše bude samozřejmostí.

Společnost se specializuje na jednodenní i vícedenní pronájem a působí také na poli mezinárodní autobusové dopravy. Autobusová přeprava má celou řadu výhod. Tou hlavní je, že v autobusu je až 59 míst, takže cestování tímto dopravním prostředkem je zajímavé i z finančního hlediska. Kromě prostoru pro sezení disponuje autobus také místem pro zavazadla, případně je možné za něj připojit ještě přívěs nebo vlek, který se hodí pro veškerý nadměrný náklad.

Pronajměte si autobus ve všední den i o víkendu

Služby společnosti jsou velmi rozmanité a vy si tak můžete pronajmout autobus i s řidičem opravdu kdykoliv. Na výběr máte celkem ze čtyř autobusů, z nichž tři mají kapacitu až 59 míst a všechny samozřejmě splňují nejvyšší bezpečnostní a komfortní standardy. Na společnost AM Gnol se tak můžete obrátit i na poslední chvíli. Jestliže organizujete výlet po Čechách nebo zájezd do zahraničí, velkou sportovní akci, školní pobyt nebo třeba firemní teambuilding, jsou připraveni k vašim službám.

Položky označené * jsou povinné.

AM Gnol

Hradecká 225
503 02 Předměřice n/L
IČO: 25983491

Miroslav Gnol

Na Obci 337
503 02 Předměřice n/L
IČO: 65723457

2014 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz