Nabídka zemních prací v Hradci Králové a v okolí

Uvažujete nad stavbou rodinného domku, potřebujete srovnat zeminu na zahradě, upravit příkrý svah nebo jiná těžko dostupná místa? Rád bych vám doporučil služby naší firmy, která disponuje širokou nabídkou kvalitních zemních prací. Zajišťuje je v Hradci Králové, v Pardubicích i v okolí těchto dvou velkých východočeských měst.

Krásná zahrada snadno a rychle

Naši zákazníci pocházejí z celých Východních Čech. Před časem se na mě obrátil jeden klient, který vyžadoval složité úpravy v zahradě. Měl akorát postavenou novostavbu, ale stavební firma po sobě nechala velký nepořádek spolu se zbytky zeminy, které potřeboval na zahradě zarovnat, než na ni vyseje nový trávník.

Po přijetí na místo jsem zjistil, že terén bude vyžadovat opravdu náročné úpravy, jelikož dům je postavený ve svahu a ne všechna místa jsou dobře přístupná. Využili jsme proto osvědčenou techniku naší firmy - profesionální kolové nakladače, minibagry a také nákladní vozidla, která na pozemek přivezla další potřebnou zeminu.

Práce jsme zvládli během několika dnů a klient byl maximálně spokojený. I pro vás zajistíme rychlé, kompletní a také cenově dostupné zemní práce. Naše společnost AM Gnol s.r.o. - zemní práce Hradec Králové nabídne profesionální služby a špičkový servis. Sídlíme jenom kousek od Hradce Králové, jsme však schopni přijet i na druhý konec republiky. Vy sami nemusíte mít žádné speciální vybavení.

Zemní práce na míru každým specifickým požadavkům

Služby naší firmy, to nejsou pouze samotné zemní práce, ale třeba i cenová nabídka, která v tomto případě přesně odpovídala specifickým požadavkům zákazníka. Ten při domluvě preferoval telefon, je však možné využít i telefonního spojení nebo formuláře na webu.

Položky označené * jsou povinné.

AM Gnol

Hradecká 225
503 02 Předměřice n/L
IČO: 25983491

Miroslav Gnol

Na Obci 337
503 02 Předměřice n/L
IČO: 65723457

2014 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz