Blog AMGnol

Zajímavosti a další informace z oboru autobusové dopravy, kamionové dorpavy, zemních prací a dalších témat.

Doprava autobusem se stále vyplatí

Ať už ve vnitrostátním nebo v mezinárodním měřítku, autobusová doprava stále přináší mnoho výhod. Jestliže jste organizovaná skupina a potřebujete se přepravit z bodu A do bodu B, není výhodnější způsob, kterého byste mohli využít. Alternativou k dopravě autobusem je pouze drahá letecká doprava, nekomfortní vlaková doprava nebo pro větší skupinu lidí nevýhodná a organizačně náročná doprava autem.

Pokračování článku

 

Nabídka zemních prací v Hradci Králové a v okolí

Uvažujete nad stavbou rodinného domku, potřebujete srovnat zeminu na zahradě, upravit příkrý svah nebo jiná těžko dostupná místa? Rád bych vám doporučil služby naší firmy, která disponuje širokou nabídkou kvalitních zemních prací. Zajišťuje je v Hradci Králové, v Pardubicích i v okolí těchto dvou velkých východočeských měst.

Pokračování článku

 

Pronájem autobusu na výlet i na sportovní akci

Cestovat ve větší skupině osob nemusí být problematické. Zatímco pět lidí se pohodlně vejde do jednoho auta, pokud vás je třeba 20 nebo 30, je výhodnější volbou autobus. Jestliže vlastníte cestovní kancelář či agenturu, nebo pořádáte jiné akce hromadného zaměření, možná začnete zvažovat pronájem autobusu, pokud tedy sami žádný dopravní prostředek nevlastníte. Spoléhat na linkovou dopravu je nevýhodné a v některých případech nemožné.

Pokračování článku

 

 

AM Gnol

Hradecká 225
503 02 Předměřice n/L
IČO: 25983491

Miroslav Gnol

Na Obci 337
503 02 Předměřice n/L
IČO: 65723457

2014 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz